Domů  Registrace

Hlavolamy - V uličkách starého města | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Hlavolamy - V uličkách starého města

!

Aktuálně Moravská Třebová! k DISPOZICI

Mapa výstavy

Kalendář výstavy

HLAVOLAMY - V uličkách starého města

O vzniku a smyslu výstavy

Návštěvníci jsou pozváni do „starého městečka“, kde skládají a luští hlavolamy, hádanky, rébusy, logické úlohy, hry a bludiště. Zároveň si za vyluštěný hlavolam mohou odkrýt na informační kulise zajímavosti o Ostravě (např. Jak vznikl název Ostrava, Největší přírodní koupaliště, Objev uhlí, Nejstarší pěší zóna, Ostravský slang, Největší radniční věž atd.) a na památku dostanou originální plaketu.

Výstava je vlastně hravá hodina matematiky, na které si nenásilně malí i velcí procvičí bystrost, logické myšlení, paměť, kombinační schopnosti, týmovou spolupráci i trpělivost. Zdravá soutěživost, hravost a zvídavost jsou také stmelujícími prvky pro příjemné rodinné odpoledne.

Věková skupina: od 8 let (od 2. třídy)
Délka projektu: přibližně 90 min.

 

Galerie

HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová  HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová  HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová   HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová   HLAVOLAMY - V uličkách starého města - Moravská Třebová

Foto zámek Moravská Třebová >>
Foto z akce >>

 

Formulář

Kontakty

Mgr. Jan Dvořák

detail obrázku

detail obrázku

detail obrázku