Domů  Registrace

Výstavy | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.

Výstavy

Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. zajišťuje posilu hodnoty rodiny realizováním osvětových výstav pro širokou veřejnost. Pronajímáme autorské fotografické a interaktivní výstavy. Návštěvníkům nabízíme několik forem v různých provedeních, od potištěných pláten na kovaných stojanech s možností nasvícení přes dřevěné panely až po interaktivní formu s velkými kulisami. Součástí některých výstav je videoprojekce. Výstavy jsou zdrojem zábavy a vědění pro děti i dospělé a ideálním místem, kde může strávit čas celá rodina.

Mohou být nainstalovány v sálech a výstavních prostorách, školách, knihovnách, kostelích, chodbách kulturních a nákupních středisek, na náměstích a veřejných prostorách.

Výstavy se dle jednotlivých projektů a akcí mohou stát také součástí větších výstavních celků, nebo dle povahy koncepce mohou být využity pouze dílčí interaktivní  nebo  textové komponenty.

Na základě požadavků jednotlivých subjektů zajištujeme odborné poradenství, cenovou kalkulaci, převoz, instalace a od instalace, zaškolení lektorů.

Zapůjčením těchto výstav je možno obohatit sama sebe a okolí, ale také přispět na činnost a aktivity Centra pro rodinu a sociální péči, které podporuje manželství, rodinu a mezilidské vztahy na základě křesťanských hodnot.

Nabídka výstav

Výstava - Obrazy rodičovstvíVýstava - RodinaMezinárodní rok rodiny v evropském kontextuPoutník Jan Pavel II.Výstava - Benedikt XVI. - dělník na vinici PáněDřevo, dřívko, dřívečkoZdeněk Miller


Kontakt

Kontakty

BcA. Karolína Petrůjová

Mgr. Jan Dvořák

detail obrázku

detail obrázku

detail obrázku

detail obrázku