Naše další aktivity | Centrum pro rodinu a sociální péči z. s.


Hlavní navigace

FB

A
A
A

-

English

Nacházíte se zde: vystavy.prorodiny.cz » Aktivity » Newsletter » Newsletter č. 3

Newsletter č. 3

Neswletter č.3

 

Naši milí příznivci, vy všichni, kteří fandíte rodině!

Připravili jsme pro vás vánoční číslo newsletteru, ve kterém chceme nabídnout dárky pro vaše blízké, sdělit, co hezkého jsme prožili a poděkovat vám za přízeň.

  

Vánoční dárky …
Pokud u nás koupíte některé vánoční dárky, uděláte radost nejen sobě a obdarovanému, ale také nám, protože jejich zakoupením podpoříte naši činnost. Nabízíme: 

RODINNÝ KALENDÁŘ, který je určen především pro rodiny s dětmi školního věku.
PÁNSKÁDÁMSKÁ A DĚTSKÁ TRIKA s potiskem Fandíme rodině.
MULTIFUNKCŠÁTKY, tzv. tunel.
DÁRKOVÁ POUKÁZKA použitelná nejen na určené kurzy (Škola partnerství, Manželská setkání, Manželské večery, Kurz efektivního rodičovství), ale také na nákup předmětů z našeho obchůdku. 
  • Pokud jste nás ještě letos finančně nepodpořili, ale přemýšlíte o tom, chceme vás k tomuto kroku povzbudit. Zrovna nyní, na konci roku, kdy musíme uhradit část nemalého dluhu, je z našeho pohledu příhodný čas a věřte, budeme vám za podporu velmi vděční. Číslo účtu: 1660723399/0800, variabilní symbol:100

DĚKUJEME!

Co jsme prožili …

V říjnu se zaměstnanci naší organizace zúčastnili přednášky P. Jendy Balíka a následného workshopu na téma: Co jsou křesťanské hodnoty a na jakých naše organizace stojí?
Benefiční akce Světlo mladým s handicapem ve Forum Nová Karolina nám vynesla 38.000 Kč. Děkujeme všem, kteří si zakoupili žárovku!
CPR úspěšně prošlo procesním auditem a nyní se snaží získat dotaci, díky které by oblast financování, lidských zdrojů, marketingu a PR mohla být na základě doporučení odborníků vylepšena.
Dále proběhla: konference Pracujeme společně, Advent plný andělů, Vánoční dílny pro děti zaměstnanců ArcelorMittal v Dolní oblasti Vítkovice, Nadace rozvoje občanské společnosti ze sbírky POMOZTE DĚTEM podpořila náš projekt "Žít, jak potřebuji…" osobní asistence OASA u dětí se zdravotním postižením částkou 350.000 Kč, Duchovní obnova pro ženy i manželské páry, TV NOE nám natočilo novou videoprezentaci,
na facebooku naleznete zprávy pěkně čerstvé…

  

Co nás čeká …

Výstava Poutník Jan Pavel II.: Karolinka, 22. 11. - 20. 12. 2015
Duchovní obnova pro muže: Opava, 16. 1. 2016
Manželské vecery: Slavkov u Opavy, 19. 1. 2016
Pohádkový ples CPR: Stará Bělá, 5. 2. 2016
Kurzy efektivního rodičovství: Ostrava–Přívoz, Ostrava–Zábřeh, Odry, kontakt: izajickova@prorodiny.cz

  

Na závěr …

Děkujeme vám, kteří jste během roku využili naše programy, aktivity, služby či poradenství… Děkujeme vám, kteří nám pomáháte finančně, modlitbou, konkrétní pomocí, hlasováním, šířením informací o naší činnosti… Děkujeme, že díky vám můžeme podporovat manželství, rodinu a mezilidské vztahy …

Přejeme vám, abyste ve vaší rodině prožili o letošních Vánocích blízkost Boží lásky, pokoje i radosti.

Soubory ke stažení

Newsletter č. 3 (velikost: 137kB, typ: PDF)Domů | Kontaktujte nás | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze